Την Πέμπτη 23 Νοεμβρίου στις 17:30 πραγματοποιήθηκε στο χώρο του Invent ICT (Βλαχάβα 6-8, Μοναστηράκι) το πρώτο Networking Event! Ο κόσμος είχε την ευκαιρία να γνωρίσει από κοντά τις ομάδες του Invent ICT και να μάθει για το έργο τους & τις προκλήσεις στις οποίες απαντάνε.
Το πρόγραμμα της εκδήλωσης μπορείτε να το βρείτε εδώ.
![](http://mkentua.gr/wp-content/uploads/INVENT_gathering_invitation-1024x1024.jpg)
Το πρόγραμμα επώασης καινοτόμων επιχειρήσεων Invent ICT, υλοποιείται από τη Δομή Διασύνδεσης Έρευνας και Επιχειρηματικότητας ΕΠΙ.νοώ του ΕΠΙΣΕΥ του Εθνικού Μετσόβιου Πολυτεχνείου και τους Industry Disruptors – Game Changers (ID-GC) με τη στήριξη της Ένωσης Εταιρειών Κινητής Τηλεφωνίας (ΕΕΚΤ).
Virtual Visits @ www.inventICT.gr
Social Hangout @ https://www.facebook.com/Inven
Get in touch @ info@inventICT.gr
Βίντεο από την εκδήλωση:
Φωτογραφίες από την εκδήλωση:
Networking Day @ INVENT I Πέμπτη 23/11